KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Asfsigorta.com” bir Asf Grup Sigorta Acenteliği Ltd.Şti. kuruluşudur. Şirket ortakları 10 yılın üstünde mesleki tecrübenin yanında ,çalışanlarıyla birlikte mesleki tüm branşlarda yetkinliğe sahiplerdir. Asf Grup Sigorta, Elementer-Sağlık Branşlarında Anadolu Sigorta,Sompo Japan Sigorta, Neova Sigorta şirketlerinin A grubu acenteliğini yürütmektedir. Bireysel Emeklilik ve Hayat branşlarında ise uluslararası bir marka olan İng Emeklilik A. Ş. tercih ettiğimiz şirket olmuştur. Bireysel müşterilerinin yanısıra, ülkenin önemli Kurumsal şirketlerinin de çözüm ortağı olan Asf Grup, yurtdışındaki çeşitli kurumlara da hizmet vermektedir. Ülke genelinde faaliyet gösteren sigorta acenteliklerinden farklı olarak, tüm Kurumsal müşterilerine, profesyonel ekibi ile sektörel bazda Risk Danışmanlığı da yapan Asf Grup Sigorta, sektöre yön verecek çalışmalar yaparak ülkemizde sigorta bilincinin yaygınlaştırılmasını da misyonu olarak görmektedir. Gerek iş ortakları, gerekse Bireysel ve Kurumsal müşterileri ile güçlü ilişkileri bulunan şirketimiz, kuruluşundan günümüze her yıl bölge ve ülke genelinde çeşitli ödülleridde almaktadır…

VİZYON

“VİZYONUMUZ ise : Farklı müşteriler için onların ihtiyaçlarına uygun çözümleri birlikte üreterek rekabette kazanan, Bilgi, beceri ve yetenekleri ile danışmanlık hizmetleri sunan, Çözüm geliştirme ve sunmaya yönelik pazar standartlarını belirleyen,İş fırsatları yaratıp bunları yönlendiren, Değerli müşterilerine ve Hissedarlarına değer yaratmayı ilke edinmiş ve karlılığı ön planda tutan, Gelecekteki olası gelişmeleri araştıran ve bunları önceden belirleyerek gerekli değişiklikleri hızla uygulayan,Doğrudan ve açık iletişime, kişi yeteneklerine, yetkilendirmenin önemine inanan ve buna uygun iş ortamını oluşturan, Temel değerlerimiz doğrultusunda iş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyen , bir firma olarak pazarda tercih edilen iş ve çözüm ortağı olmaktır.

MİSYON

“Misyonumuz ise : Farklı müşteriler için onların ihtiyaçlarına uygun çözümleri birlikte üreterek rekabette kazanan, Bilgi, beceri ve yetenekleri ile danışmanlık hizmetleri sunan, Çözüm geliştirme ve sunmaya yönelik pazar standartlarını belirleyen,İş fırsatları yaratıp bunları yönlendiren, Değerli müşterilerine ve Hissedarlarına değer yaratmayı ilke edinmiş ve karlılığı ön planda tutan, Gelecekteki olası gelişmeleri araştıran ve bunları önceden belirleyerek gerekli değişiklikleri hızla uygulayan,Doğrudan ve açık iletişime, kişi yeteneklerine, yetkilendirmenin önemine inanan ve buna uygun iş ortamını oluşturan, Temel değerlerimiz doğrultusunda iş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyen , bir firma olarak pazarda tercih edilen iş ve çözüm ortağı olmaktır.